Microgaming jest niezaprzeczalnym liderem w branży hazardowej online, która stworzyła ponad 850 gier, w tym 350+ mobilnych rozwiązań. Poniżej znajdują się szybkie fakty dotyczące tego renomowanego dewelopera:

  • ich progresywne pokierze wypłaciły ponad 820 mln eur na piśmie; mega moolah posiada rekord świata dla najwyższego progresywnego jackpota kiedykolwiek wygrał. 26-letni facet z wielkiej brytanii wygrał ponad 13,2 mln gbp na 25-penny w październiku 2015 r.;
  • Ten sam pokie (patrz wyżej) wypłacił największy na świecie jackpot mobilny o wartości 8 mln €;
  • Microgaming jest członkiem założycielskim ECOGRA, firmy audytorskiej, która weryfikuje i poświadcza obstęp według bezpieczeństwa i standardy uczciwości w branży. Jest dziś dobrą praktyką dla kasyn online, aby uzyskać pieczęć aprobaty ECOGRA;
  • Deweloper oferuje 12+ Nagrody EGR, 4 nagrody Global Gaming oraz liczne wyróżnienia dla doskonałości i innowacji.

Microgaming Pokies: Krótki przegląd

Ta firma Isle of Man Headchartered została założona w 1994 r. Tak wielu jego pokies wygląda przestarzałych jak na dzisiejsze standardy. Jednak jego tytuły wydane z 2012 r. Mają nienaganne wizualne, wiele funkcji i ciekawych motywów. Wiadomo, że Microgaming wprowadził niektóre z podstawowych konfiguracji Pokie, które są szeroko stosowane przez wielu innych programistów, na przykład 243 sposobów na wygranie systemu, który eliminuje koncepcję Payline. Ta metoda nie-payline jest częstym występowaniem w wielu pokiesach od Netent, Playtech i innych dostawców, ale Microgaming był pierwszym, który go wymyślił.

Inna unikalna funkcja dostępna w niektórych pokiesach jest znana jako rolki. Microgaming opatentował model matematyczny za nim i innych dostawców oprogramowania przyjęło ten pomysł, ale używają go pod różnymi nazwami, np. Avalanche Funkcja w grach Netent lub bębnów w kreacji Play'n'go. W każdym razie Microgaming był pierwszym, który wprowadził innowacyjny "efekt kaskadowy".

W przeciwieństwie do ich rywali, które są koncentrujące się głównie na pięcioprzeprotnych szczelinach, wiele tytułów Microgaming ma trzy bębny i klasyczne symbole wewnątrz. Klasyczne pokies są charakterystyczne, że mają 1, 3 lub 5 liniami, niskie rozmiary zakładów i niewielką ilość możliwych kombinacji. Projektowanie trzech bębnowych pokies odtwarza wygląd oryginalnych maszyn Pokie, które nadal znajdują się w miejscach, pubów, pubów i drogerii, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, Continental Europe i USA Poza tym, Microgaming jest jedynym dostawcą Pokiers OR Online AWP Są podgrupą trzech bębnowych pokies z licznych cech bonusowych, nagaństw, posiada, bonusowych gier i żywych wizualnych.

Rozwiązania pięciokrotne wytwarzane przez Microgaming mają tendencję do umiarkowanych rozmiarów zakładów, które rzadko przekraczają 100 USD na spin, a minimalny zakład został zwykle .01, co jest świetne dla rolek, które lubią niskie zakłady i ryzykowne gry. Liczba funkcji bonusowych w każdym konkretnym 5-Reelera nie jest naprawdę zdumiewająca - średnia gra zwykle ma dzikie, jeden lub dwa rozpraszacze, bezpłatne spiny i bonusową grę. Jest to minimalny zestaw bonusowy znaleziony w większości mikrogamingu Pokies. Ale wielu z nich ma dodatkowe bonusy na bębnach, takie jak dzikie odmiany (rozszerzające się dzikie, lepkie dzikie, ruchome dzikie dzikie, dzikie itp.), Darmowe funkcje wyboru spinów, bonusy wielopoziomowe i inne.

Progresywne pokies.

Microgaming Ustawia tempo dla innych programistów oprogramowania w odniesieniu do jakości progresywnych pokies. Liczba gier jackpot nie jest tak duża, ale cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Oprócz epickiej Mega Moolah, inne progresywne pokies obejmują, ale nie są ograniczone do głównych milionów, król Cashalot, Treasure Nile, TunZamunni, CashPlash w dwóch wersjach, Wowpot i Fruste Fiesta. Choć mała liczba, progresywne pokiewie są oferowane w setkach kasyn online, więc garnek nagród jest bardzo szybko napędzany i osiągnie imponujące wysokości.

Mobilne pokies.

Microgaming był jednym z pierwszych, aby zrealizować potencjał mobilnych gier, a tym samym zdefiniowany krok w kierunku platformy mobilnej. Około połowa istniejących gier komputerowych została przeprojektowana w HTML5, aby zapewnić pełną kompatybilność z urządzeniami przenośnymi bez narażania jakości i funkcjonalności.