aristocrat jest innowacyjną firmą australijską założoną w 1953 roku w 1958 r. firma umieściła maszynę pokerową wyposażoną w całkowicie oświetlone bębny. w 1960 roku firma z siedzibą z siedzibą w australii rozpoczęła ekspansję na rynek Europajski. arystokrata została założona jako producent maszyn do automatów mechanicznych, a niektóre z nich nadal znajdują się w las vegas, atlantic city i innych miejscach do uprawiania hazardu.

Z początkiem cyfrowej ery, arystokrata przesunął koncentrację na segmencie gier online i wydali ponad 80 punktów online, jak pisanie tego ¬ - większość z nich replikuje istniejące gry, które można znaleźć na podłogach gier na całym świecie. Dziś Arystokrata jest znacznie znany jako najlepszy programista genialnych automatów do kasyn na ziemi, a nie dostawcy wirtualnych pokies do kasyn online.

Swojskie cechy arystokratycznych pokies

Każdy programista ma unikalny styl i projekt, który przejawia się w wielu aspektach. Wystarczy szybkie spojrzenie na pokie, umożliwia wyrafinowany hazardzistę rozpoznawał firmę, która wydała, że Pokie. Ta zasada ma również zastosowanie do gier Arystokratycznych, które mają pewne charakterystyczne cechy:

  • Pokies Arystocraty mogą mieć albo z wariantów interfejsu użytkownika: Pierwszy ma trójkątny przycisk spin i bardzo niewiele przycisków; Drugi interfejs użytkownika ma kwadratowy przycisk wirowania z zielonym ustawieniami zakładów "+" i niebieski "
  • Nie pojedynczy pokie z tego dewelopera ma wiele wyznań monet. Jedyna regulowana opcja, oprócz liczby linii, jest zakład
  • Praktycznie każdy pokie ma zestaw ikon kart. Co więcej, są identyczne w całym portfolio. Na przykład K (King) jest przedstawiony z koroną na pionowym pasku, A (ACE) ma rodzaj zielonego klejnotu w miejsce pionowego baru, a J (Jack) dysponuje herbem na nodze. Ten akapit jest prawdziwy dla większości pokies, z wyjątkiem niektórych rzadkich przypadków, w których symbole są stylizowane, aby pasowały do określonej gry
  • Wiele pokies jest opartych na układzie 5x4 (Wild Panda, Miss Kitty, 50 smoków itp.)
  • Wszystkie pokies mają grafikę 2D i animacje rzadkich
  • Praktycznie każda gra ma przynajmniej dziki i symbol rozproszenia. Oprócz tych funkcji wiele pokies ma umiarkowaną ilość wolnych spinów, rozwijających się dzikich i jednej sekundy bonusowej gry (rzadko, dwa)
  • Arystokrata nie ma pokiesów online z progresywnym jackpot, w przeciwieństwie do ich wersji gabinetowych do kasyn lądowych. Na przykład, Buffalo Pokie przychodzi bez progresywnego, ale jeśli wejdziesz do kasyna z cegły i moździerza i znajdziesz tę samą nazwę, zobaczysz, że gra ma progresywny jackpot.

Władza bębnowa i kołowrotek Xtra Pokies

Niektóre pokies wydane przez arystokrata mają jedną z literackich struktur gry. Władza bębnowa jest w rzeczywistości znajoma 243 sposobami wygrania modelu i Xtra Reel Power ma 1024 sposoby utworzenia kombinacji. W rdzeniu tych systemów jest możliwość zmiany liczby aktywnych bębnów w grze. Dzięki dezaktywacji bębnów gracz redukuje obszar, w którym powstają kombinacje, zmniejszając w ten sposób potencjalną liczbę zwycięskich kombinacji. Zaletą gracza jest to, że płaci mniej na spin i nadal może zarabiać na rozprosze wygrane i powiązane wydarzenia bonusowe.